Що ж до нинішнього стану речей, то чоловіки не завжди можуть правильно вибрати прикрасу для майбутньої дружини, тому за покупкою вирушають разом із нею. Але й тут без каверзи не обійшлося, робити це слід в один день і в одному місці. Купівля та підбір весільних обручок вважається завданням не менш відповідальним, ніж купівля сукні. А надто, що сукню наречена одягає всього раз, а обручка залишається з нею протягом усього життя. Прийшовши в магазин ювелірних прикрас, ви будете дуже здивовані, адже однозначної відповіді на питання, яким має бути обручка, ніхто не дасть. Проте весільні прикмети та традиції дуже тісно пов’язані саме з цим аксесуаром.

що потрібно для весілля молодій

Однак рідко яке весілля обходиться без головних друзів нареченого і нареченої. Вони головні помічники молодих протягом усього святкування. Багато хто помилково вважає, що день весілля – це свято, а місяці приготування до нього – лише обов ‘язкові клопоти, які потрібно перетерпіти. Навіщо потрібен список гостей і як його скласти Список гостей на весілля як основа організації свята і планування заходу. Хто має право голосу, кого можна не включати в список гостей весілля.

забобонів про весільні прикраси

Нібито в момент примірки дівчина, яка накидає на голову фату подруги, краде у неї сімейне щастя. Молодих за столом треба посадити на шубу чи кожуха, вивернутого нагору вовною, щоб жили багато. З тієї ж причини до чарок молодят кладуть по монеті, їх необхідно зберігати вдома під скатертиною.

Уникайте зайвих хвилювань

Непотрібні предмети, які не вписуються у формат заходу, слід винести в іншу кімнату. Якщо ранок нареченої з подругами проводиться в форматі активних зборів – Вам знадобиться багато вільного місця для подружок, візажиста, перукаря і фотографа. Заздалегідь відведіть місце для всіх весільних аксесуарів. Не варто їх безладно розкидати по усьому приміщенні. Розташування має підкреслювати особливий статус нареченої.

Навигация по записям

Однак, велика честь для дружби прочитати молитву. Староста повинен бути балакучим, легко іти на контакт з гостями, вміти вдало жартувати https://www.048.ua/list/423149 та непогано співати. • Після вінчання молоді повинні подивитися в одне дзеркало – до удачі, до дружнього і щасливого життя.

Хто залишиться у вашій квартирі — вирішувати тільки вам. Ніяких конкретних рекомендацій з цього приводу не існує. Головне — щоб останню ніч перед стартом сімейного життя пара провела нарізно. Вибираючи між коштовностями і біжутерією, на церемонію одруження краще надягти друге.

Після виходу з церкви потрібно якнайдовше мовчати. Хто перший заговорить – той і буде довіку підкорюватись своїй половинці. Після вінчання молодим потрібно подивитись в одне дзеркало до дружнього і щасливого життя. Для попередження можливого чарівництва під час проходження до вінця мати нареченої або інша близька родичка кладе до кишені молодої голівку часнику. Обом молодятам потрібно закріпити на одязі англійську шпильку голівкою донизу від вроків. Нареченій – на поділ сукні, нареченому – під бутоньєрку. Перед вінчанням наречена має трохи поплакати.


Image Gallerytitle icon